SPRAWDŹ NASZE AUKCJE NA ALLEGRO

"TOM-PLAST" MAZUR M., TSZAN T. S.J. 38-500 Sanok ul. Okulickiego 26 - (013) 46-418-82 - biuro@tom-plast.com
  • Polski
Start » O firmie
O firmie

Firma "TOM-PLAST" istnieje od końca 1992 roku.

Jesteśmy jednym z większych w regionie producentów wyrobów z laminatu poliestrowo-szklanego. Nasze produkty wykonane są z żywic poliestrowych zbrojonych matą szklaną.

Na początku lat dziewięćdziesiątych zaczynaliśmy od produkcji wyrobów do łazienek: wanien oraz brodzików z upływem lat, nasza oferta produkcyjna poszerzyła się o sprzęt pływający: kajaki, łódki, rowerki wodne, skrzynki na liczniki: elektryczne i gazowe, kosze na śmieci i pojemniki na piasek, wyroby do ogrodu: oczka wodne, kaskady, zjeżdżalnie dla dzieci, doniczki na kwiaty.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych, nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą, produkującą instalacje klimatyzacji do autobusów, samochodów ciężarowych oraz wagonów kolejowych, dla której produkujemy obudowy urządzeń do klimatyzacji.

Jednocześnie rozpoczęliśmy współpracę z jedna z większych firm na polskim rynku, produkującą wanny do hydroterapii, dla której produkujemy wanny.
Początek XXI wieku, to nawiązanie kontaktów i rozpoczęcie produkcji wanien do hydroterapii, dla firmy niemieckiej, jednego z większych w Europie producentów tego typu sprzętu.
W chwili obecnej główną cześć produkcji, stanowią wanny do hydroterapii, natomiast pozostałe wyroby, o których wspominamy wyżej, produkowane są wyłącznie na zamówienie.


Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowały się nowoczesnym wzornictwem, wysoką estetyką, zróżnicowanymi kształtami i kolorystyką.


Zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00

Więcej szczegółów w zakładce  "kontakt"